Sembol Soğuk Hava Depoları - Hakkımızda

1995 yılında İskenderunda Hizmete Başlamıştır. Şirketimizin Merkezi İskenderun da bulunmaktadır. Sirketimizin hizmet alanları, Soğuk Hava Entegre Tesis İşletmeciliği, Buz Üretim Tesisi (Kalıp Buz, Kırık Buz ve Lokantalar için Küp Buz) şeklindedir.

Soğuk Hava ve Şoklama tesisimiz İskenderun Muradiye Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi 324/3 sokak Numara 10 adresinde 1500 m2 alan olan bir tesisdir.


Tesisimizde -40 derece de şoklama yapabilen ünitelerimiz, 0 ve -20 derecelerde soğuk hava muhafaza odalarımız, günlük 1000 kalıp (20.000.-Kğ.) kalıp buz üretim tanklarımız mevcuttur. Servis araçlarımız ile 7/24 saat her yere hizmet verilmektedir.

Taze et - balık - tavuk ve şarküteri ürünleri, ürünün ambalaj şekline göre 7000 - 10.000 Kğ. arası şoklama kapasiteli şoklama ünitesinde -40 derecede şoklanarak -20 derecedeki panel sistemli muhafaza odalarında sağlıklı ve hijyen şartlarda muhafaza edilmektedir.


Her türlü deniz ve su ürünlerinin, et, tavuk, ve süt ürünlerinin, sebze, meyve, ve şarküteri ürünlerinin muhafazası ve pazarlanması yapılmaktadır.
Muhafaza odalarımız ayrı odalarda oluşmakta olup 800 ton kapasiteye sahiptir.

Kapasitesi ile Hatay ili içerisinde bulunan en kapsamlı ve halka açık tek tesistir.

Soguk hava tesisimiz konusu ile ilgili her türlü ihale ve bayiliklerde uygun özelliklere ve şartlara hizmet veren bir tesistir.
Ayrıca her türlü deniz ürünlerinin pazarlanması, işlenip ambalajlanması ve muhafazası mümkündür.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

© Copyright 2011 - SEMBOL - Tüm Hakları Saklıdır. Anasayfa | Hakkımızda | Faaliyet Alanlarımız | Belgeler | Tesisimiz | Soğutma - Depolama | İletişim
Bizi Facebook ile Takip Edin! Bizi Twitter ile Takip Edin!
Web sitesi içerisindeki tüm görsel ve yazılı materyallerin izinsiz olarak kullanılması, izin alınmadan kaynak gösterilerek alıntı yapılması yasaktır.
Bu site en iyi IE8+, FF 3+, Chrome tarayıcılar ile görüntülenir, 'Chrome' ÖnerilirSistem Yayın Grubu